Kim jestem?

yyyyyyy

Specjalistą w budowaniu stylu.

Dlaczego tak? 

Swoją pracę rozpoczęłam w 2010 roku. Pomogłam wielu osobom usystematyzować ich garderoby. Jednak przyznaję, lata doświadczeń pokazaly,  że dobieranie kolorów i fasonów, czy dostosowanie ubrań do pracy, stylu życia  to nie wszystko.

W umiejętności ubierania się chodzi o coś więcej niż sugerowanie się paletą barw. Styl to swoboda, pewność siebie. Styl to ŚWIADOMOŚĆ, która pozwala w sekundę stworzyć unikatowy zestaw, czasem nawet łamiąc utarte schematy. Bez zbytniego zastanawiania się.

Moim zamiarem jest wypracowanie w Tobie tej świadomości stylu, ale też i  klasy – dwóch aspektów, mających ogromny wpływ na postrzeganie Ciebie jako  człowieka z charakterem, godnego zaufania, prężnie rozwijającego się przedsiębiorcy, silnej businesswomen. Również w tak ważnych dzisiaj mediach społecznościowych.

Nie ma znaczenia czy prowadzisz swój biznes od lat, czy dopiero zaczynasz;  czy jesteś właścicielem dużej firmy, czy małego przedsiębiorstwa. Obserwuję uważnie rynek i wiem, że jest dużo do zrobienia w tych wszystkich obszarach.

Pewność siebie, jaką zyskasz w trakcie konsultacji ze mną jest kluczowa, nie tylko w byciu przedsiębiorcą, ale i w codziennych relacjach interpersonalnych.

Jeżeli powyższe jest dla Ciebie równie ważne i chcesz ruszyć z nową siłą, jestem dla Ciebie.

Ofertę kieruję do:

  • osób indywidualnych, które poszukują swojego stylu
  • właścicieli korporacji i małych przedsiebiorstw, którym zależy na podniesieniu standardu usług
  • agencji zajmujących się organizacją sesji zdjęciowych dla firm i ich produktów
  • instytucji państwowych zainteresowanych szkoleniami w zakresie projektów rozwoju zawodowego


Patrycja Michalak

tel. 501 172 585