Kim jestem?

yyyyyyy

Od ponad 7 lat upiększam drugiego człowieka. Odnawiam garderoby klientów indywidualnych, poprawiam wygląd pracowników firm, prowadzę szkolenia w zakresie dress codu biznesowego oraz warsztaty stylu, stylizuję sesje zdjęciowe. Tym samym pomagam wystartować na rynku pracy, pozyskać nowego klienta, podnieść profesjonalizm firm oraz zwyczajnie zyskać większą pewność siebie.

Moim celem jest zapewnienie Ci komfortu. Komfortu swobodnego korzystania z szafy, komfortu szybkich i udanych zakupów jak i poczucia, że Twoja załoga w firmie przyczynia się do Twoich zawodowych sukcesów.

Moje doświadczenie?

Uczestniczyłam w znanych projektach tj.” Kobieta przedsiębiorcza”„Teraz My”, czy „Pozytywna Egoistka”. Zainteresowanie modą zaowocowało awansowaniem do finału w prestiżowym konkursie dla projektantów New Look Design. Finał konkursu odbył się podczas pokazów Warsaw Fashion Street w 2013 roku, wśród których zaprezentowałam swoja kolekcję ubrań pt. ETNO WHITE. Kolekcja spotkała się również z uznaniem jury programu Projektanci Na Start, w którym awansowała do ścisłej 20-stki.

Powyższą ofertę kieruję do:

  • osób indywidualnych, które poszukują swojego stylu
  • właścicieli firm, którym nie jest obojętny wizerunek ich pracowników
  • agencji zajmujących się organizacją sesji zdjęciowych dla firm i ich produktów
  • instytucji państwowych zainteresowanych szkoleniami w zakresie projektów rozwoju zawodowego

Zapraszam